اطلاع رسانی فعالیت های صدا وسیمای خراسان شمالی
هم زمان با ماه مبارک رمضان صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی مسابقه بزرگ قرآنی را برگزار می کند .
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی محسن زاهد احمدی دبیر شورای فرهنگی صدا وسیمای مرکزخراسان شمالیگفت : در راستای ترویج فرهنگ توجه به مفاهیم قرآنی و بهره برداری از مفاهیم آیات قرآن مسابقه بزرگ قرآنی در ماه مبارک رمضان برای دومین سال پیاپی برگزار می شود .
وی افزود:این مسابقه قرآنی شامل 30 سوال است که در هر روز ماه مبارک رمضان  یک سوال برای مخاطبان شبکه اترک و هم استانی های عزیز پخش خواهد شد .
وی خاطر نشان کرد :سوالات این مسابقه قرآنی با موضوعسبک زندگی ، خانواده و اعجاز علمی قرآن از سوره های قرآن کریم طراحی شده است .
وی عنوان کرد : سوالات مسابقه در سایت صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی به آدرس  www.bojnourd.irib.ir قرار گرفته و  با هماهنگی به عمل آمده  سوالات مسابقه به صورت روزانه  در روزنامه های اتفاقیه و خراسان شمالی و همچنین به صورت هفتگی در هفته نامه های نسیم و ارمغان  به چاپ خواهد رسید .
وی در خصوص  نحوه شرکت علاقمندان در مسابقه  گفت :  هم استانی های عزیز با پاسخ دادن سوالات به صورت روزانه در پایان ماه مبارک رمضان پاسخنامه مسابقه را که در نشریات استان چاپ خواهد شد به آدرس بجنورد –صدا وسیمای مرکز خراسان شمالی – واحد روابط عمومی ارسال نمایند .
وی تصریح کرد در پایان ماه مبارک رمضان از بین شرکت کنندگانی که به حداقل 25 سوال پاسخ صحیح داده باشند 114 نفر به قید قرعه انتخاب و در مراسمی هدایای نفیسی به آنها اهداء خواهد شد .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۲ساعت 17:33  توسط روابط عمومی  |